Başında www, http vb. olmadan alan adınızı salt şekilde giriniz.

Sıra Bulucu

İçerik yazarlarının yahut spesifik bir sayfanın optimizasyonunu yapanların motivasyon aldığın en önemli unsur Google sıralamasındaki konumudur. Google Sıra bulucu aracı bu ihtiyacı karşılamaktadır. Nitekim sitemizden de bu ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Sıra bulucu aracımız ile ister mobil ister masaüstü şeklinde ayrım yaparak arama yapabilirsiniz.

Sıra Bulucu Nedir

Google sıra bulucu arama motorundaki sıralamanızı bulan araçtır. Bu araç ile hangi anahtar kelimede hangi sırada olduğunuzu bulabilirsiniz. Sitemizde ücretsiz Google sıra bulucu aracını sizlere sunduk, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Google Sıra Bulucu

Google sıra bulucu yazılımımız, sizin yapacağınız 3-4 basit hamleye karşılık sunucu tarafında işlem yürüterek size sadece sonuç ekranını getirir. Böylece sitenizin Google arama sonuçlarında kaçıncı sırada olduğunu görebilir ve buna göre SEO stratejileri geliştirebilirsiniz. Daha üst sıralarda çıkmak için SEO çalışmaları yapmalı, daha fazla anahtar kelime odaklı olmalısınız. Böylece sıra bulucu aracımızda daha fazla yer edindiğinizi görecek ve motivasyonunuzu arttıracaksınız. Google sıra bulucu aracımız sürekli güncellenmekte, en doğru sıra bilgisini vermek için tekrar tekrar gözden geçirilmektedir. Hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu hata payı olmadan en doğru şekilde görme imkanına sahipsiniz. Sunduğumuz ücretsiz Google sıra bulucu sitesi ile dilediğiniz gibi sıranızı sorgulayabilirsiniz, şimdi sayfanın üstüne dönerek ücretsiz şekilde kullanmaya başlayın!